Захист майбутнього Вашої родини

Salve Finance спеціалізується на фінансовому забезпеченні дітей та сімей, стабільної пенсії та ефективному інвестуванні накопичень.

 

Забезпечення сім'ї

Сім'я найбільше перебуває під загрозою, коли її дохід обмежується. Травма, важка хвороба, нещасний випадок ... Саме тому необхідно забезпечити фінансові надходження в сім'ю і під час цих непередбачених ситуацій.

Діти

Кожен з батьків прагне, щоб його діти в майбутньому були щасливими, здоровими та успішними. Якісне та довгострокове накопичення допомагає батькам підготуватися до старту життя своїх дітей.

Пенсія

Живемо довше. Більшість молодих людей здається, що пенсія дуже далеко. Але ми повинні розуміти, що відповідальність про пенсійне забезпечення в майбутньому перейде від держави до нас. Зараз саме той час, коли потрібно почати накопичувати на пенсію, щоб ми змогли її прожити так, як ми мріємо.

Накопичення

В галузі інвестування виникає все більша необхідність у створенні резерву на "чорний день". Кожен хоче інвестувати свої заощадження, щоб вони приносили максимальний дохід з мінімальним ризиком.

Задати питання