Профіль компанії

Хто ми.

Salve Finance в Україні є однією з найбільших незалежних компаній, які пропонують посередницькі послуги на фінансовому ринку. Salve Finance спеціалізується на фінансовому забезпеченні дітей та сімей, забезпеченні пенсії, у питаннях безпечного та вигідного вкладення коштів, а також на консультаціях по інших фінансових продуктах.

Система роботи Salve Finance заснована на постійному професійному аналізі фіннасового ринку і продуктів фінансових установ, а також на аудиті потреб кожного клієнта. Наші співпрацівники готують для клієнта індивідуальні проекти рішень і вибирають для них ті правильні подукти, які дозволяють досягти цілей клієнтів.

Компанія Salve Finance в Україні була заснована у 2005 році як член європейської фінансової групи SALVE GROUPE LONDON. Salve Finance працює сьогодні в Центральній і Східній Європі, завдяки чому має доступ до кращих фінансових продуктів і рішень.
У виборі партнерів серед фінансових установ ми використовуємо міжнародний досвід, що робить можливим для наших клієнтів отримувати унікальні послуги.

Мапа регіональних офісів
Задати питання