AEGON

AEGON - одна з провідних страхових компаній в світі, спеціалізується на ринковій капіталізації та активах. Головний офіс компанії знаходиться в Гаазі, Нідерланди. Число співробітників компанії перевищує 29 000 чоловік по всьому світу.

Діяльність компанії AEGON зосереджена в бізнесі зі страхування життя, пенсійних, ощадних та інвестиційних товарів. AEGON також займається медичним страхуванням на випадок аварії і загальному страхуванні життя, компанія має обмежену банківську діяльність.

Страхова компанія ТАС ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «Страхова компанія« ТАС» - Національний лідер України на ринку страхування життя. Працює з 2001 року як правонаступник ЗАТ «Страхова компанія «ПриватПоліс», заснованої в 2000 році. Сьогодні компанія є однією з провідних та найбільш авторитетних страхових компаній в Україні, яка пропонує своїм Клієнтам широкий спектр сучасних та інноваційних програм індивідуального та корпоративного убезпечення життя разом з якісним професійним обслуговуванням. Страхова компанія «ТАС» входить до складу однієї з найбільших в Україні фінансово-інвестиційної групи «TAS GROUP».
Renassance Life

Компанія, успішно інвестує кошти клієнтів. Основною метою інвестиційних операцій є отримання максимальної прибутковості від розміщення власних коштів і коштів страхових резервів при дотриманні умов максимальної надійності та ліквідності активів. "Renassance Life" - компанія, якій довіряють клієнти. Компанія володіє найбільшим клієнтським портфелем на Україні. Кількість застрахованих фізичних осіб на 30.10.13 склала 771803 людини. Тільки з 2008 р компанія зібрала 1 млрд 149 тис. Грн. страхових платежів, загальна сума страхових виплат за 4,5 року склала 12 млн 596 тис. грн. Компанія керується міжнародними стандартами фінансової звітності та обліку.

СК «КНЯЖА ЛАЙФ» Скорочена назва: ПрАТ СК «КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП». У нашій роботі ми спираємося на надійне плече Vienna Insurance Group, нашого акціонера, лідера страхового ринку Центральної і Східної Європи. Цей визнаний професіонал, знаний в усій Європі, слугує гарантом надійної та відкритої діяльності ПрАТ СК «КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП». ​ Керуючись 192-річним досвідом нашого головного акціонера, ми забезпечуємо високу якість послуг зі страхування життя та накопичення, реалізовуємо сподівання клієнтів, співробітників та акціонерів компанії шляхом етичного ведення бізнесу та стабільного розвитку. ​ У нашій діяльності ми керуємося кодексом професійної етики: 1. Якісне та професійне обслуговування клієнтів, індивідуальний підхід; 2. Розвиток та імплементація оптимальних програм для клієнтів; 3. Активна участь у розвитку страхування в Україні.​
Задати питання