AEGON

AEGON - одна з провідних страхових компаній в світі, спеціалізується на ринковій капіталізації та активах. Головний офіс компанії знаходиться в Гаазі, Нідерланди. Число співробітників компанії перевищує 29 000 чоловік по всьому світу.

Діяльність компанії AEGON зосереджена в бізнесі зі страхування життя, пенсійних, ощадних та інвестиційних товарів. AEGON також займається медичним страхуванням на випадок аварії і загальному страхуванні життя, компанія має обмежену банківську діяльність.

Страхова компанія ТАС ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «Страхова компанія« ТАС» - Національний лідер України на ринку страхування життя. Працює з 2001 року як правонаступник ЗАТ «Страхова компанія «ПриватПоліс», заснованої в 2000 році. Сьогодні компанія є однією з провідних та найбільш авторитетних страхових компаній в Україні, яка пропонує своїм Клієнтам широкий спектр сучасних та інноваційних програм індивідуального та корпоративного убезпечення життя разом з якісним професійним обслуговуванням. Страхова компанія «ТАС» входить до складу однієї з найбільших в Україні фінансово-інвестиційної групи «TAS GROUP».
Академічний Холдинг Академічний холдинг є міжнародною освітньою платформою, яка включає в себе не тільки вищі навчальні заклади в Чехії і Словаччині (Чехія - Інститут підприємництва та права, Торговий інститут в Празі; Словаччина - Пан'європейський університет) але і дитячі садки, базові, середні і вищі професійні школи. Стратегія Академічного холдингу враховує актуальні тенденції в області підвищення ефективності менеджменту вищих навчальних закладів шляхом консолідації ключових освітніх процесів, особливо тих, які пов'язані з практичним навчанням, з метою фундаментального підвищення якості теоретичних і практичних знань випускників, необхідних для успішної реалізації їх майбутньої професійної кар'єри.
Княжа УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» є стабільною страховою компанією з сильним акціонером Vienna Insurance Group, - страхової групи №1 в Центральній і Східній Європі, - яка забезпечує фінансову стабільність своїх дочірніх компаній. У 2012 році міжнародне рейтингове агентство "Standard & Poor's" підтвердило відмінний рейтинг Vienna Insurance Group "А +" зі стабільним прогнозом. Компанія має надійну програму облігаторного перестрахування завдяки співпраці з відомими перестрахувальними компаніями по всьому світу, включаючи власного перестрахувальника Vienna Insurance Group-компанію VIG Re. У березні 2013 року Українське рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» оновило рейтинг фінансової стійкості УСК «Княжа Vienna Insurance Group» на рівні «uaAA +», що говорить про дуже високу фінансової стійкості в порівнянні з іншими українськими страховиками.

Ліцензія

Ліцензія переоформлена

Страхова компанія "Forte Life"
Страхова компанія "Оберіг"
Страхова група "ТАС"
Задати питання