Наша робота ─ це вибір, ─ Безверха Ганна

Written by
Безверхая Анна

Я – Безверха Ганна – мама, бабуся двох чудових онуків Ісмаіла і Ярослава, теща, свекруха, не стандартна людина. За професією економіст-бухгалтер. Прийшла до Salve з політики, працювала в команді В.А.Ющенка з 2004 року, де знайшла друзів, які і досі є в моєму житті.

Безверха Ганна1

Разом з Salve більше шести років, з 19 травня 2010 року ─ дня народження нашого директора Харківського офісу Бєляєва Олександра. Нас познайомили саме на його день народження, він проводив мені першу зустріч по Особистому фінансовому аналізу і приймав поздоровлення.

Спитала, чи в нього зараз День народження, він підтвердив, і тоді я зрозуміла, що те, до чого я доторкнулась, дійсно дуже важливо, бо він, не прикрився поважною причиною, щоб перенести зустріч, а віддав свій час, абсолютно незнайомій людині.

Безверхая Анна и структура

Не скажу, що відразу вирішила кинути все заради Salve, бо це буде неправдою і на даний час мене доля зводить з людьми політики, але відносини тепер зовсім інші, вони мене ревнують до нашої компанії, тому що добре мене знають. А от бажання, кинути Salve, заради іншого направлення, у мене досі жодного разу не виникало, тому що тут я зрозуміла, що тільки від мене, і те як я буду працювати, залежить кар’єра моєї команди, а я залежу від того, яка у мене буде команда.

Безверха і родина

Я Менеджер – керівник власного Краснокутського офісу. В історії моєї команди є «Олександр Македонський», це менеджер з м.Валки Вероніка Нерука, «вперті» старші консультанти з м.Охтирка та м.Первомайського, мої донька та син, які мене завжди підтримують. Були і люди, які стали моїми вчителями, за що їм велика подяка…

Зараз у мене часткова «пере загрузка», бо з нашою компанією маю таку можливість ─ обирати з ким мені працювати, адже ми не примушуємо нікого, наша робота ─ це вибір!. Хочу допомогти новим людям з різних регіонів, побачити перспективу власного вибору, визнання, кар’єри, де тобі не заздрять, а допомагають та радіють з твоїх злетів і досягнень. Це означає, що на даний час, навколо мене збирається молода команда, яка хоче не тільки працювати, а й побачити світ з його барвами і красою. Salve нам дає інструменти – свій бренд, свою місію, досвід, навчання, а решта залежить тільки від нас!

Article Categories:
Жизнь Salve

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *